Bulex boilermodule HA 7-8.2 WS koudemiddel R32
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20071602 |
Bulex boilermodule HA 5-8.2 WS koudemiddel R32
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20071600 |
Bulex boilermodule HA 5-8.2 WSB koudemiddel R32
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20071603 |
Bulex boilermodule HA 7-8.2 WS koudemiddel R32
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20071601 |
Bulex boilermodule HA 7-8.2 WSB koudemiddel R32
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Leveranciers-referentie: 0010039664
Wärmepumpe (Luft/Wasser) Split-Ausführung
| Ausführung | Innengerät |
| Geeignet für Zusatzheizung Zentralheizung | Ja |
| Raumtemperaturregelung | Ja |
| Art der Regelung | witterungsabhängige Regelung |
| Art der Optimierung | Raumthermostat |
| Externe Steuerung benötigt | Ja |
| Geeignet für warmes Trinkwasser | Ja |
| Kühlung integriert | Ja |
| Geeignet für aktive Kühlung | Ja |
| Schwimmbadregelung | Nein |
| Geschikt voor verwarming van zwembadwater | Nee |
| Regeling voor sturing CV-ketel | Ja |
| Regeling voor sturing buffervat | Ja |
| Met elektrisch verwarmingselement | Nee |
| Modulerende compressor | Ja |
| Verwarmingsvermogen elektrisch element getrapt instelbaar | Nee |
| Type koelmiddel | R32 |
| Aansluitspanning | 230V |
| Zekering (traag) | 16A |
| Extern beschikbare druk systeempomp bij nom. flow | 0.7bar |
| Max. verwarmingsaanvoertemperatuur | 62°C |
| Bediening op afstand mogelijk | Ja |
| Max. druk warm drinkwater | 10bar |
| Dataoverdracht via USB ((Universal Serial Bus ) | Nee |
| Nom. debiet afgiftesysteem | 0.34l/s |
| Max. werkdruk afgiftesysteem | 3bar |
| Data-overdracht via internet | Ja |
| Data-overdracht via busverbinding | Ja |
| Aansluiten en regelen meerdere afgifte systemen mogelijk | Ja |
| Soft starter ingebouwd | Nee |
Handleidingen
| IM_20071600 | Download |