Bulex HA 10-7.2 WS lucht/water warmtepomp split binnenunit
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20059149 |
Bulex HA 10-7.2 WS lucht/water warmtepomp split binnenunit
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20052417 |
Bulex HA 5-5 WSB lucht/water warmtepomp split binnenunit
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 712736
Référence fournisseur: 0010038172
Bulex. Hydraulische module. Binnenunit. Te combineren met de buitenunit GeniaAir Tek.
Warmtepomp (lucht/water) split uitvoering
| Uitvoering | Binnenunit |
| Geschikt voor bijverwarming CV | Ja |
| Ruimtetemperatuur regeling | Ja |
| Type regeling | Weersafhankelijke regeling |
| Soort optimalisatie | Ruimtethermostaat |
| Externe regeling nodig | Ja |
| Geschikt voor warm tapwater | Ja |
| Koeling geïntegreerd | Ja |
| Geschikt voor actieve koeling | Ja |
| Regeling zwembad | Nee |
| Geschikt voor verwarming van zwembadwater | Nee |
| Regeling voor sturing CV-ketel | Ja |
| Regeling voor sturing buffervat | Ja |
| Met elektrisch verwarmingselement | Nee |
| Modulerende compressor | Nee |
| Verwarmingsvermogen elektrisch element getrapt instelbaar | Nee |
| Type koelmiddel | R32 |
| Aansluitspanning | 230V |
| Max. verwarmingsaanvoertemperatuur | 60°C |
| Bediening op afstand mogelijk | Ja |
| Dataoverdracht via USB ((Universal Serial Bus ) | Nee |
| Max. werkdruk afgiftesysteem | 3bar |
| Data-overdracht via internet | Ja |
| Data-overdracht via busverbinding | Ja |
| Aansluiten en regelen meerdere afgifte systemen mogelijk | Nee |
| Soft starter ingebouwd | Ja |