Daikin Altherma 3 H MT F binnenunit warmtepomp met tank 180 liter
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20066999 |
Daikin Altherma 3 H HT F unité intérieur pompe à chaleur à ballon 180 litre
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20067001 |
Daikin Altherma 3 H MT F Innengerät Wärmepumpe mit Tank 230 Liter
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20066998 |
Daikin Altherma 3 H MT F binnenunit warmtepomp met tank 180 liter
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20067000 |
Daikin Altherma 3 H MT F unité intérieur pompe à chaleur à ballon 180 litre
|
Zentrallager:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
Referenz Hersteller ETVH12S18E6V
Daikin. Altherma 3 H MT/HT F. Lucht/water warmtepomp split binnenunit. Vloermodel met geïntegreerde roestvrijstalen tank voor sanitair warm water. Alle hydraulische onderdelen zijn geïntegreerd. Deze en de printplaat zijn vooraan geplaatst voor eenvoudige toegang. Beperkte installatiehoogte en klein montageoppervlak. Geïntegreerde bijverwarming. Met de specifieke Bi-zonemodellen kan de temperatuur in 2 zones afzonderlijk geregeld worden. In real time de status van uw systeem. Snelle configuratie. Deze werkt supersnel met de nieuwe MMI.
Warmtepomp (lucht/water) split uitvoering
| Uitvoering | Binnenunit |
| Breedte binnenunit | 595mm |
| Hoogte binnenunit | 1650mm |
| Diepte binnenunit | 625mm |
| Gewicht binnenunit | 108kg |
| Max. werkdruk afgiftesysteem | 3bar |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting afgiftesysteem | 1mm |
| Type spanning pomp (systeempomp) | AC/DC |
| Toerenregeling pomp (systeempomp) | Ingebouwd |
| Type toerenregeling (systeempomp) | Traploos |
| Beschermingsgraad (IP) binnenunit | IPX0 |