Vaillant aroTHERM pure VWL 45/7.2 AS 230V S3 Wärmepumpe Außeneinheit 4 kW
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20058718 |
Vaillant aroTHERM pure VWL 105/7.2 AS 230V S3 warmtepomp split buitenunit 10 kW
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20058715 |
Vaillant aroTHERM pure VWL 45/7.2 AS 230V S3 warmtepomp split buitenunit 4 kW
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20058716 |
Vaillant aroTHERM pure VWL 65/7.2 AS 230V S3 warmtepomp split buitenunit 6 kW
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20058717 |
Vaillant aroTHERM pure VWL 85/7.2 AS 230V S3 warmtepomp split buitenunit 8 kW
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 722133
Leveranciers-referentie: 0010036170
Vaillant. AroTHERM pure VWL split. Luft-Wasser-Wärmepumpen-Split mit Invertertechnologie. Außengerät. Modulierender Verdichter mit Invertertechnologie. Vorlaufwassertemperatur (ohne Widerstand) bis zu 60°C. Sensorgesteuerter Kühlkreislauf mit Kältemittel R32. Aktive Kühlung. Modulierendes elektronisches Expansionsventil und modulierender EC-Ventilator. Zur Kombination mit einem indirekten Warmwasserspeicher uniSTOR VIH RW oder dem uniTOWER pure VWL 108/7. Witterungsgeführte Regelung sensoCOMFORT VRC 720 (obligatorisches Zubehör). ErP Ready.
Wärmepumpe (Luft/Wasser) Split-Ausführung
| Ausführung | Außengerät |
| Heizleistung bei 7/35 °C nach EN 14511 | 4.21kW |
| COP bei 7/35 °C nach EN 14511 | 5.31 |
| Geeignet für Zusatzheizung Zentralheizung | Ja |
| Raumtemperaturregelung | Ja |
| Art der Regelung | witterungsabhängige Regelung |
| Soort optimalisatie | Ruimtethermostaat |
| Externe regeling nodig | Ja |
| Geschikt voor warm tapwater | Ja |
| Koeling geïntegreerd | Ja |
| Geschikt voor actieve koeling | Ja |
| Regeling zwembad | Nee |
| Geschikt voor verwarming van zwembadwater | Nee |
| Regeling voor sturing CV-ketel | Ja |
| Regeling voor sturing buffervat | Ja |
| Met elektrisch verwarmingselement | Nee |
| Modulerende compressor | Ja |
| Verwarmingsvermogen elektrisch element getrapt instelbaar | Nee |
| Type koelmiddel | R32 |
| Aansluitspanning | 230V |
| Max. verwarmingsaanvoertemperatuur | 60°C |
| Bediening op afstand mogelijk | Ja |
| Dataoverdracht via USB ((Universal Serial Bus ) | Nee |
| Max. werkdruk afgiftesysteem | 3bar |
| Data-overdracht via internet | Ja |
| Data-overdracht via busverbinding | Ja |
| Aansluiten en regelen meerdere afgifte systemen mogelijk | Nee |
| Soft starter ingebouwd | Ja |