Flandria M5000 gasconvector muuraansluiting aardgas 4.84 kW
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20059329 |
Flandria M-serie M9000 gasconvector geen electriciteit
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20047865 |
Flandria M5000 gasconvector muuraansluiting aardgas 4.84 kW
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 842016
Référence fournisseur: 573.1205.120
Flandria. M. Gasconvector met muuraansluiting.
Gashaard / gaskachel
| Geschikt voor propaangas | Nee |
| Geschikt voor butaangas | Nee |
| Geschikt voor aardgas | Ja |
| Met ruimtethermostaat | Nee |
| Voorziening voor afstandsbediening | Nee |
| Hoogte | 625mm |
| Breedte | 700mm |
| Diepte | 283mm |