De Dietrich Twineo EGC25/V100SSL chaudière gaz sol condens 25,5kW ballon
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 504045
Leveranciers-referentie: SKU 504045
DE DIETRICH: EGC 25 / V200 SSL: Préparateur ecs solaire émaillé à serpentin 'Standard Load' quipé d'un 2ième serpentin pour raccordement à un système solaire. Préparateur placé sous la chaudière pour constituer une 'colonne' d'une esthétique uniforme. Protection par anode en magnésium. Equipé d'un groupe solaire complet: pompe, vase d'expansion de 8 litres, groupe de sécurité, purgeur, bac à glycol, régulation solaire, mitigeur thermostatique. Tubulures de liaison chaudière/ballon et sonde ecs incluses, pieds réglables. Colisage: 4 colis.
Staande combiketel geïntegreerde brander
| Gesloten uitvoering | Ja |
| Bedrijf als open uitvoering (luchttoevoer) mogelijk | Nee |
| Materiaal warmtewisselaar | Aluminium |
| Nom. vermogen 80-60 °C | 24.8kW |
| Nom. vermogen 50-30 °C | 25.5kW |
| Geschikt voor aardgas laag calorisch | Standaard fabrieksinstelling |
| Geschikt voor propaan | Niet geschikt |
| Geschikt voor butaan | Niet geschikt |
| Geschikt voor huisbrandolie (HBO I) | Niet geschikt |
| Levering geassembleerd | Nee |
| Branderregeling modulerend | Nee |
| Max. aanvoertemperatuur (werktemperatuur) | 90°C |
| Min. retourtemperatuur | 20°C |
| Max. werkdruk | 3bar |
| Max. gasvoordruk | 37mbar |
| Min. gasvoordruk | 19mbar |
| Warmtapwatercapaciteit bij 60 °C | 18l/min |
| Voorraad warm tapwater | 100l |
| Toegekende spanning | 230V |
| Ingebouwde pompschakeling | Nee |
| Met ingebouwde circulatiepomp | Ja |
| Ingebouwde weersafhankelijke regelaar | Nee |
| Ingebouwd expansievat | Ja |
| Ingebouwd overdrukventiel | Nee |
| Aansluiting aanvoer | Buitendraad |
| Nominale diameter aanvoer | 3/4" (20) |
| Aansluiting retour | Buitendraad |
| Nominale diameter terugloop | 3/4" (20) |
| Aansluiting brandstof | Buitendraad |
| Nom. binnendiameter brandstof | 1/2" (15) |
| Nominale diameter kanaal luchttoevoer | 100mm |
| Aansluiting luchttoevoer | Kanaaluiteinde |
| Nominale diameter kanaal verbrandingsgassenafvoer | 60mm |
| Aansluiting verbrandingsgassenafvoer | Kanaaluiteinde |