Van Marcke Collection STEP_E decoratieve radiator H1735 x L500 650W verchroomd
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20000077 |
Van Marcke Collection STEP_E radiateur décoratif H1735 x L500 650W blanc nacré
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20000078 |
Van Marcke Collection STEP_E radiateur décoratif H1735 x L500 650W chromé
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 519261
Van Marcke Collection. Step_E. Design radiatoren uit horizontale platte buizen met hoogte van 40 mm en verticale collectoren in aluminium, geproduceerd door Irsap, designers: Antonio Citterio & Sergio Brioschi. Beschikbaar in 4 kleuren: parelwit, verchroomd, mat verchroomd, zwart verchroomd. Het bevestigingsmateriaal wordt in de verpakking van de radiatoren meegeleverd. Zuiver elektrische uitvoering. De regeleenheid is ingewerkt in de onderste platte buis.
Radiator
| Montagewijze | Wandtoestel |
| Uitvoering | Standaard |
| Montagerichting | Verticaal |
| Materiaal front | Aluminium |
| Matériau du corps de chauffe | Aluminium |
| Avec revêtement décoratif | Oui |
| Capacité de chauffage | 650W |
| Position du panneau de commande | Sans |
| Adapté aux télécommandes sans fil | Non |
| Avec télécommande | Non |
| Régulation de puissance | Mécanique |
| Couleur | Autre |
| Largeur | 500mm |
| Hauteur | 1735mm |
| Poids | 27.5kg |
| Profondeur | 107mm |
| Affichage numérique | Non |
| Avec détecteur de présence | Non |
| Avec minuterie | Non |
| Programmable | Non |
| Adaptable | Non |
| Commande par application | Non |
| VM couleur | Chrome |
Fiches techniques
| F519250f | Télécharger |