Outlet
Van Marcke Multicompact type22 horizontale paneelradiator H900 x L400 930W wit
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20003647 |
Van Marcke Multicompact T21 radiateur horizontal panneaux H900xL600 1105W blanc
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20003648 |
Van Marcke Multicompact T21 radiateur horizontal panneaux H900xL700 1289W blanc
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20003652 |
Van Marcke Multicompact T22 radiateur horizontal panneaux H900 x L400 930W blanc
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20003654 |
Van Marcke Multicompact T22 radiateur horizontal panneaux H900xL600 1396W blanc
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20003656 |
Van Marcke Multicompact T22 radiateur horizontal panneaux H900xL800 1861W blanc
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20003657 |
Van Marcke Multicompact T22 radiateur horizontal panneaux H900xL900 2093W blanc
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20003677 |
Van Marcke Multicompact T33 radiateur horizontal panneaux H900xL1600 5275W blanc
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 534405
Van Marcke Origine. Multicompact. Horizontale omkaste paneelradiator uit koudgewalst kwaliteitsplaatstaal, met bovenrooster en zijpanelen. 8 aansluitpunten, 4 x 1/2" binnendraad (aan de zijkanten) en 4 x 3/4" buitendraad (aan de onderkant, afgesloten met stalen kappen). Voorzien van geïntegreerde ventielbuis. De radiator is voorzien van een grondlaklaag (KTL) en vervolgens van een definitieve epoxy-polyester poederlaklaag in RAL 9016 (wit). De radiatoren type 21, 22 en 33 hebben geen ophangstrips en zijn dus omkeerbaar, in de verpakking van deze radiatoren worden het bevestigingsmateriaal (U2-consoles, schroeven en pluggen), 2 volle stoppen en een ontluchter meegeleverd. Het type 11 is wel voorzien van ophangstrips, het bevestigingsmateriaal (L-consoles Fix Matic,schroeven en pluggen), 2 volle stoppen en een ontluchter worden meegeleverd. Max.bedrijfsdruk: 10 bar. Proefdruk: 13 bar. Max.bedrijfstemperatuur: 110°C. Warmteafgifte: gekeurd en geregistreerd volgens EN 442.
Radiateur plat
| Matériau | Acier |
| Type | 22 |
| Profondeur | 106mm |
| Longueur | 400mm |
| Hauteur | 900mm |
| Émission de chaleur EN 442 20 °C - 75/65 | 930W |
| Contenu en eau | 3.54l |
| Exposant N | 1.34 |
| Couleur | Blanc |
| Degré de brillance | Brillant |
| Numéro RAL | 9016 |
| Pattes soudées | Non |
| Avec revêtement latéral | Non |
| Avec revêtement supérieur | Non |
| Nombre de raccordements standard | 8 |
| Raccord fileté | Filetage intérieur |
| Dimension du filetage (en pouces) | 12754 |
| Avec purgeur d'air | Non |
| Vanne thermostatique intégrée | Non |
| Avec consoles murales | Non |
| Avec plot de remplissage | Non |
| Avec matériau de fixation | Non |