Falper Via Veneto miroir 1000mm walnut brown
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 030615
Leveranciers-referentie: DXT10000000NW
Falper. Via Veneto. Miroir. 1000 mm. Couleur: walnut brown.
Miroir
| Mode de réalisation | Miroir mural |
| Forme | Rectangulaire |
| Miroir grossissant | Non |
| Avec matériau de fixation | Oui |
| Avec éclairage | Non |
| Hauteur | 750mm |
| Épaisseur | 60mm |
| Largeur | 1000mm |