Tece TECEloop bedieningsplaat duotechniek zwart
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20054015 |
Tece TECEloop plaque de contrôle technique duo blanc touches chrome brillant
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054014 |
Tece TECEloop plaque de contrôle technique duo mat blanc
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054013 |
Tece TECEloop plaque de contrôle technique duo mat chrome
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054021 |
Tece TECEloop plaque de contrôle technique duo mat noir
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20054020 |
Tece TECEloop plaque de contrôle technique duo noir
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 087187
Référence fournisseur: 9240924
Conditionnements disponibles
Afin de faciliter votre stockage, nous offrons la possibilité de recevoir un conditionnement différent.
Dans 95% des situations, ce conditionnement sera respecté.
Des contraintes logistiques occasionnelles peuvent cependant nécessiter des ajustements.
| Quantité | Emballage |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 10 | Karton |
Tece. TECEloop. WC-bedieningsplaat van kunststof voor duospoeltechniek. Zwart. Bedieningsplaat voor TECE-reservoir voor front- of planchetbediening. Zeer vlakke kunststof bedieningsplaat met rubbergedempte bedieningstoetsen, inclusief bedieningsstangen en bevestigingsmateriaal. Geschikt voor vlakke inbouw in combinatie met het WC-inbouwraam en TECE-afstandhouder. Te combineren met inworpschacht voor reinigingstabletten. Afmetingen (b x h x d): 220 x 150 x 5 mm.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Kunststof |
| Basiskleur | Zwart |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Ja |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 150mm |
| Breedte | 220mm |
| Hoogte | 5mm |
Fiches technique
| F087187e | Télécharger |
Manuels
| IM_087187 | Télécharger |
| IM_087187$1 | Télécharger |
| MM_087174 | Télécharger |