Arblu Easystone receveur de douche 80 x 160 cm vulcano
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20053888 |
Arblu Easystone douchebak 80 x 160 cm antracite az
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20053891 |
Arblu Easystone douchebak 80 x 160 cm bianco antico
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20053887 |
Arblu Easystone douchebak 80 x 160 cm cemento
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20053892 |
Arblu Easystone douchebak 80 x 160 cm cipria
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20053885 |
Arblu Easystone douchebak 80 x 160 cm ghiaia
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20053890 |
Arblu Easystone douchebak 80 x 160 cm grigio fumo
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20053894 |
Arblu Easystone douchebak 80 x 160 cm grigio iceberg
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20053886 |
Arblu Easystone douchebak 80 x 160 cm pergamena
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20053893 |
Arblu Easystone douchebak 80 x 160 cm plumbeo
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20053889 |
Arblu Easystone douchebak 80 x 160 cm vulcano
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 030047
Leveranciers-referentie: 89613345-1038
Arblu. Easystone. Receveur de douche en Pietrablu avec effet spatulé, aussi sur le bord. 80 x 160 cm. Avec bonde de vidage GRIP 7 cm (32 l/m) et couvre-bonde en Pietrablu. Couleur: vulcano.
Receveur de douche
| Forme | Rectangulaire |
| Matériau | Autre |
| Longueur | 1600mm |
| Largeur | 800mm |
| Avec jambes | Non |
| Couleur | Autre |
| Diamètre du trou d'évacuation | 70mm |
| VM couleur | Vulcano |
Handleidingen
| IM_030021 | Download |