Van Marcke 365 lavabo 50cm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 018562
Van Marcke. Van Marcke 365. Lavabo avec mesures 41x49,5x17,5cm.
Lavabo
| Forme | Rond |
| Matériau | Céramique |
| Qualité du matériau | Autre |
| Couleur | Blanc |
| Type de fixation | Chevilles |
| Type de montage | Suspendu |
| Distance trou de boulon-centre | 28mm |
| Convient pour une installation en coin à gauche | Non |
| Combinaison avec meubles | Non |
| Avec matériau de fixation | Non |
| Convient pour une installation en coin à droite | Non |
| Plateau de rangement | Arrière |
| Nombre d'emplacements | 1 |
| Nombre de cuvettes | 1 |
| Finition médicale | Non |
| Surface résistance | Oui |
| Traitement antibactérien | Non |
| Trou de robinetterie | Centre |
| Nombre d'ouvertures de robinet pour chaque lavao | 1 |
| Trous de robinetterie à perforer | Sans |
| Avec robinet | Non |
| Avec débordement | Oui |
| Débordement visible | Oui |
| Met afvoerklep | Nee |
| Met afvoerstop en ingebouwde overloop | Nee |
| Met boring voor draaiknop waste | Nee |
| Met sifon | Nee |
| Met geïntegreerde zeepschaal | Nee |
| Met boring voor zeepdispenser | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met rugwand | Nee |
| Geschikt voor sifonkap | Ja |
| Sifonkap meegeleverd | Nee |
| Geschikt voor zuil | Ja |
| Zuil meegeleverd | Nee |
| Geschikt voor poten | Nee |
| Poten meegeleverd | Nee |
| Diepte | 41mm |
| Breedte/diameter | 49.5mm |
| Hoogte | 17.5mm |
| Voorzien van aardverbinding (aansluiting) | Nee |
Technische fiches
| F018562n | Download |