Duravit D-Code urinoir entrée encastrée sans rebord avec fixation 305x290mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20027883 |
Duravit D-Code urinoir verdekte toevoer rimless met bevestiging 305x290mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20027882 |
Duravit D-Code urinoir zichtbare toevoer zonder spoelrand 305x290mm wit
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 060002
Leveranciers-referentie: 0829300000
Duravit. D-Code. Urinoir. Alimentation cachée, rimless, pour raccordement 1/2'', diffuseur, set d'alimentation, bonde, siphon à culot Ø 32 mm et fixations inclus.
Artikel 20027883 is de vervanger van 20037519Urinal
| Ausführung | Wand |
| Werkstoff | Keramik |
| Farbe | weiß |
| Spülwasseranschluss | hinten |
| Durchmesser des Abflusses | 32mm |
| Mit Zielpunkt | Nein |
| Deckelmontage | Nein |
| Wasserlos | Nein |
| Damenausführung | Nee |
| Met deksel | Nee |
| Geïntegreerde elektronische besturing | Nee |
| Min. spoelwaterhoeveelheid | 1l |
| Voorzien van aardverbinding (aansluiting) | Nee |
| Onderhoudsvriendelijke oppervlakken | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Verborgen bevestiging | Nee |
| Montagewijze systeem gebonden | Ja |
| Geïntegreerde sifon | Nee |
| Hoogte | 565mm |
| Breedte | 305mm |
| Diepte | 290mm |