Delabie Delta wandurinoir toevoer achter RVS 304 gesatineerd
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
SKU: 184312
Referenz Hersteller 134770
Delabie. Delta. Wandurinoir met watertoevoer aan de achterkant. RVS 304 gesatineerd.
Urinoir
| Uitvoering | Wand |
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Kleur | Roestvrijstaal ( RVS ) |
| Spoelwateraansluiting | Achter |
| Aansluiting afvoer | Verdekt (achter) |
| Diameter afvoer | 49mm |
| Met mikpunt | Nee |
| Dekselmontage | Nee |
| Sans eau | Non |
| Finition pour femmes | Non |
| Avec couvercle | Nein |
| Sans bordure interne | Non |
| Commande électronique intégrée | Nein |
| Min. Spülwassermenge | 2l |
| Mit Erdungsvorrichtung | Ja |
| Schmutzabweisend | Nein |
| Mit Befestigungsmaterial | Ja |
| Antibakterielle Behandlung | Nein |
| Verdeckte Befestigung | Ja |
| Montageart systemgebunden | Ja |
| Integrierter Siphon | Ja |
| Höhe | 585mm |
| Breite | 350mm |
| Tiefe | 385mm |