Outlet
Duravit D-Code jachtbak 3/6 L
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 048002
Referenz Hersteller 0927000004
Duravit. D-Code. Jachtbak 3/6 liter.
Opbouwspoelreservoir
| Materiaal spoelreservoir | Overig |
| Kleur | Wit |
| Wateraansluiting links | Ja |
| Wateraansluiting rechts | Nee |
| Wateraansluiting boven | Nee |
| Wateraansluiting onder | Nee |
| Wateraansluiting achter | Nee |
| Spoelwaterhoeveelheid |
3l 6l |
| Spoeling | Twee hoeveelheden |
| Bediening | Drukktoets |
| Positie reservoir | Overig |
| Hoogte | 375mm |
| Breedte | 390mm |
| Diepte | 175mm |
DOPs
| DOP_048006d | Download |