Outlet
intro Star+ hangtoilet rimless 540 mm porselein wit
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20002766 |
intro Star+ hangtoilet rimless 540 mm porselein wit
|
Stock central:
|
TEC Lomme:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 050506
intro. Star+. Hangtoilet zonder spoelrand in wit porselein.
Closet
| Type | Wand |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Diep |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Kindertoilet | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Plaats uitlaat | PK (Pijp kort) |
| Breedte | 355mm |
| Diepte | 540mm |
| Hoogte | 350mm |
| Hartmaat bevestiging wandcloset | 180mm |
Fiches techniques
| F050506f | Télécharger |