Grohe Eurosmart mitigeur monocommande bidet S-Size monotrou chrome
SKU: 163482
Leveranciers-referentie: 32929003
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Pièce |
| 8 | Carton |
Grohe. Eurosmart. Mitigeur monocommande bidet S-Size. Monotrou, levier en métal, chromé. SilkMove cartouche en céramique 28mm. Limiteur de débit ajustable. Limiteur de course. StarLight: chromé éclatant et durable. EcoJoy: mousseur économique 5,7 l/min. Zero: circuits d'eau internes séparés, sans plomb ni nickel dans le robinet. FastFixation installation rapide. Avec rotule. Vidage automatique 1 1/4". Flexibles de raccordement souples.
Artikel 20016362 is de vervanger van 20016306Bidetmengkraan
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Materiaal kraan | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Basiskleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 1-gats |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Aansluiting aanvoer | Slang (buissteunen) |
| Mondstuk waterkraan | Schuimstraalmond met kogelgewricht |
| Uittrekbare uitloop met schuimstraalmondstuk | Nee |
| Uittrekbare inlaat met handdouche | Nee |
| Type afvoeraansluiting | Trekwaste |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Voorbereid voor temperatuurbegrenzing | Nee |
| Terugstroombeveiliging volgens EN 1717 | AA |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 5l/min |
| Debietklasse | Zonder |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Zonder |
| Totale opbouwhoogte | 184mm |
| Opbouwhoogte onderzijde kraanmond | 84mm |
| KIWA-keuring | Nee |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Overhang afvoer | 151mm |