Outlet
Grohe Essence badmengkraan naakt chroom
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20016371 |
Grohe Essence badmengkraan naakt chroom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20016432 |
Grohe Essence badmengkraan naakt chroom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20066321 |
Grohe Essence badmengkraan naakt phantom black
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20052117 |
Grohe Essence badmengkraan ééngreeps brushed cool sunrise
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20052340 |
Grohe Essence mengkraan voor bad/douche ééngreeps brushed hard graphite
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 163552
Leveranciers-referentie: 33624001
Grohe - Essence - badmengkraan - eengreeps - wandmontage - SilkMove - met temperatuurbegrenzer - StarLight - automatische omstelling - chroom
SKU 20016432 is de opvolger van SKU 20016371Badmengkraan
| Type greep | met één greep |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Temperatuurbegrenzing | Ja |
| Temperatuurbegrenzing (38 °C) | Nee |
| Materiaal kraan | Messing |
| Drukcompenserend | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | gepolijst |
| Basiskleur | Chroom |
| Aantal kraangaten | 2-gats |
| Montage | Wand |
| Aansluiting aanvoer | Binnendraad |
| Middenafstand | 150mm |
| Plaats uitlaat | Naar beneden |
| Aansluitmaat aanvoer | 3/8" (10) |
| Mondstuk waterkraan | schuimstraalkop |
| Overhang afvoer | 193mm |
| Met omschakeleenheid | Ja |
| Met vaste hoofddouche | Nee |
| Met douchegarnituur | Nee |
| Met koppelingen | Ja |
| Koele behuizing | Nee |
| Terugstroombeveiliging volgens EN 1717 | EB |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 20l/min |
| Debietklasse | B |
| Geluidsklasse volgens EN ISO 3822 | Groep I,<= 20 dB(A) |
| KIWA-keuring | Nee |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |