Grohe Skate Cosmopolitan bedieningsplaat brushed warm sunset
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20052345 |
Grohe Skate Cosmopolitan Betätigungsplatte brushed cool sunrise
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20016501 |
Grohe Skate Cosmopolitan bedieningsplaat Brushed Hard Graphite
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20052344 |
Grohe Skate Cosmopolitan bedieningsplaat brushed warm sunset
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20027918 |
Grohe Skate Cosmopolitan bedieningsplaat chroom
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20027916 |
Grohe Skate Cosmopolitan bedieningsplaat mat chroom
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20027915 |
Grohe Skate Cosmopolitan bedieningsplaat wit
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
SKU: 165057
Referenz Hersteller 38732DL0
Grohe. Skate Cosmopolitan. Bedieningsplaat voor Dual flush of Start-Stop bediening. Voor pneumatisch bodemventiel AV1 (met 1 luchtslang). Vertikale of horizontale montage. 156 x 197 mm. ABS. GROHE StarLight schitterende chroomafwerking. GROHE EcoJoy waterbesparende technologie. Te combineren met Rapid SL. Voor gebruik met Rapid SLX dient inspectieschacht 66 791 000 te worden besteld (niet inbegrepen). Brushed cool sunrise.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Kunststof |
| Basiskleur | Overig |
| Type bekrachtiging | Pneumatisch |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor planchetbediening | Ja |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Geschikt voor wandcloset | Ja |
| Geschikt voor urinoir | Ja |
| Vandaalbestendig | Nee |
| Met toiletblokhouder | Nee |
| Lengte | 197mm |
| Breedte | 156mm |
| Hoogte | 10mm |