Van Marcke Collection Lapis 2.0 Duschwanne 1600 x 900 x 40 mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20015746 |
Van Marcke Collection Lapis 2.0 Duschwanne 1200 x 900 x 40 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20015747 |
Van Marcke Collection Lapis 2.0 Duschwanne 1400 x 900 x 40 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20015748 |
Van Marcke Collection Lapis 2.0 Duschwanne 1600 x 900 x 40 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20015745 |
Van Marcke Collection Lapis 2.0 Duschwanne 900 x 900 x 40 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Lomme:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 122258
Van Marcke Collection. Lapis 2.0. Duschwanne in Mineralwerkstoff. Struktur glatt. Weiss. Abdeckkappe in Mineralwerkstoff einbegriffen. Ablauf D90. Ablauf (SKU 130133 of 130134) separat zu bestellen. Füsse optional (SKU 127000).
Duschwanne
| Form | rechteckig |
| Werkstoff | Mineralguss |
| Länge | 1600mm |
| Breite | 900mm |
| Höhe | 40mm |
| Mit Füßen | Nein |
| Farbe | weiß |
| Glanzgrad | matt |
| Durchmesser Ablaufloch | 90mm |
| Mit Schürze fur Duschwanne | Nein |
| Mit Rutschhemmung | Nein |
Handleidingen
| IM_122220 | Download |