Outlet
Van Marcke Icarus receveur de douche 900 x 900 x 40 mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20015734 |
Van Marcke Icarus douchebak 1200 x 900 x 40 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20015735 |
Van Marcke Icarus douchebak 1400 x 900 x 40 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20015736 |
Van Marcke Icarus douchebak 1600 x 900 x 40 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20015737 |
Van Marcke Icarus douchebak 1800 x 900 x 40 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20015733 |
Van Marcke Icarus douchebak 900 x 900 x 40 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 122129
Van Marcke. Icarus. Receveur de douche autoportant en acrylique. Structure lisse. Blanc. Couverture en acrylique et écoulement extra fin inclus. Écoulement D90. Jeu de pieds optionel (SKU 127000).
SKU 20069762 is de opvolger van SKU 20015733Douchebak
| Vorm | Vierkant (kwadratisch) |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte | 900mm |
| Breedte | 900mm |
| Hoogte | 40mm |
| Met poten | Nee |
| Kleur | Wit |
| Diameter afvoergat | 90mm |
| Met douchebakpanelen | Nee |
| Met antislipuitrusting | Nee |