Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 hoofddouche 1straal D310 chroom
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20016499 |
Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 douche de tête 1jet D310 Hard Graphite
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20016479 |
Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 douche de tête 1jet D310 SuperSteel
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20029779 |
Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 douche de tête 1jet D310 chromé
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20052323 |
Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 douche de têteset 1jet 9,5l/min cool sunshine
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 168965
Référence fournisseur: 26066000
Grohe. Rainshower Cosmopolitan 310. Hoofddouche 1 straal D 310 met douche-arm Rainshower 380 mm.
Douchekop
| Vorm | Rond |
| Basiskleur | Chroom |
| Debietklasse | Z |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 8l/min |
| Met douchearm | Ja |
| Lengte douchearm | 380mm |
| Verstelbare kop | Nee |
| Instelbare sproeihoek | Ja |
| Antikalksysteem | Ja |
| Instelbare sproeistraal | Nee |
| Geschikt voor plafondbevestiging(montage) | Nee |
| Aantal straalsoorten | 1 |
| Zijdouche | Nee |
| Aansluiting | Buitendraad |
| Met rozet | Ja |
| Maat draadaansluiting (inch) | 1/2 " |
| Diamètre | 310mm |
| Projection | 380mm |
| Largeur | 310mm |
| Hauteur | 95mm |
| Profondeur | 380mm |