GRH UNTERP.EINBAUKÖRPER 1/2
SKU: 165051
Leveranciers-referentie: 26484000
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stück |
| 20 | Karton |
Grohe. Rainshower. Universal Unterputz-Einbaukörper für Kopfbrauseset. 2 Eingänge, 1/2". Einbautiefe 75-105 mm. Anschlusseinheit aus entzinkungsarmem Messing. Stabile Einbaubox und Bauschutzkappe. Abgedichtete Einbaubox. Dichtmanschette. Integrierter Spülstopfen. GROHE EcoJoy 9,5 l/min Durchflusskonstanthalter pro Wasserweg. Ohne Fertigmontageset.
Douche-aansluitstuk
| Basiskleur | Overig |
| Uitvoering | Wandmontage |
| Maat draadaansluiting (inch) | 1/2 " |
| Schroefdraadverbinding | Binnendraad |
| Lengte | 160mm |
| Met terugstroombeveiliging | Nee |
| Voor douchekop | Ja |
| Voor doucheslang | Nee |
| Met rozet | Nee |
| Met gewricht | Nee |
| Afmeting rozet | 0mm |
| Met houder | Nee |