Ideal Standard Alu+ thermostatisch douchesysteem antikalk Silver
Verfügbar
Begrenzte Verfügbarkeit
Auf Bestellung
| SKU | Name | Bruttopreis | Anzahl | Verpackung | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20063607 |
Ideal Standard Alu+ Thermostatisches Duschsystem Rosé
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20063609 |
Ideal Standard Alu+ Thermostatisches Duschsystem Silk Black
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20063608 |
Ideal Standard Alu+ Thermostatisches Duschsystem Silver
|
Zentrallager:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Nachfolgend finden Sie alle Informationen zum ausgewählten Artikel:
Referenz Hersteller BD583SI
Ideal Standard. Alu+. Thermostatisch douchesysteem. Warm en fijn lichaam. Ronde hoofddouche diameter 26 cm. Ronde handdouche diameter 10 cm. Doucheslang "Idealflex" 1750 mm. Geleverd met 2 planken. Gemaakt van 84% gerecycled aluminium.
Douchezuil/paneel
| Montage | Wand |
| Inbouw | Nee |
| Verstelbare hoogte | Nee |
| Uitvoering temperatuurregeling | handmatige bediening |
| Positie wateraansluiting | Onder |
| Met hoofddouche | Ja |
| Met handsproeier | Ja |
| Handdouche in hoogte verstelbaar | Ja |
| Lengte doucheslang | 1750mm |
| Met zijdouches | Nee |
| Met zitplaats | Nee |
| Met zeephouder | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium/kunststof |
| Basiskleur | Overig |
| Hoogte | 1113mm |
| Diameter | 260mm |
| Drukbereik | 0.5bar |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Aansluiting aanvoer | Buitendraad |
| Aansluitmaat aanvoer | 1/2 " |
Anleitungen
| UM_20063609 | Download |