Isifix vrijstaande wc-pot verborgen vloeraansluiting S
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 055123
Isifix. Vrijstaande wc-pot. 45x36x39,5 cm. Porselein. Wit. Verborgen vloeraansluiting S 12 cm. Zonder zitting.
Closet
| Type | Vats |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Spoelvorm | Diep |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Plaats uitlaat | SV (S-vorm verdekt) |
| Breedte | 365mm |
| Diepte | 450mm |
| Hoogte | 395mm |