Isifix vrijstaande wc-pot muuraansluiting H/PK
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 055122
Isifix. Vrijstaande wc-pot. 47,6x35,7x39,1 cm. Porselein. Wit. Muuraansluiting H/PK 19,2 cm. Zonder zitting.
Closet
| Type | Vats |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Spoelvorm | Diep |
| Verhoogd toilet | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Plaats uitlaat | PK (Pijp kort) |
| Breedte | 357mm |
| Diepte | 476mm |
| Hoogte | 391mm |