intro Now 45 onderbouwkast B600xD455xH500mm 1 deur links wit
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 942465
intro. Now 45. Onderbouwkast 60 cm met 1 deur links. Grepen in optie. Beschikbaar in verschillende kleuren. Te combineren met de Van Marcke Smart buissifon 20015775
Wastafelonderkast
| Montagewijze | Wand |
| Met blad | Nee |
| Met waskom(men) | Nee |
| Hoogte | 500mm |
| Breedte | 600mm |
| Diepte | 455mm |
| Aantal deuren linksdraaiend | 1 |
| Aantal deuren (totaal) | 1 |
| Aantal schuifladen | 0 |
| Materiaal corpus | Spaanderplaat |
| Materiaal front | Spaanderplaat |
| Kleur corpus | Wit |
| Kleur front | Wit |
| Uitvoering handgrepen | Geïntegreerd |
| Met handgrepen | Nee |
| Met kraan | Nee |
| Met handdoekhouder | Nee |
| Met spiegel | Nee |
| Met contactdoos | Nee |