intro Now 45 kolomkast B350xD340 H1605mm 1deur links wit
SKU: 943783
intro. Now 45. Kolomkast met 1 deur links. Grepen in optie. Beschikbaar in verschillende kleuren.
Badmeubelkast
| Uitvoering | Hoog |
| Breedte | 350mm |
| Hoogte | 1605mm |
| Montagewijze | Wand |
| Diepte | 340mm |
| Aantal deuren rechtsdraaiend | 0 |
| Aantal deuren linksdraaiend | 1 |
| Aantal deuren (totaal) | 1 |
| Aantal schuifladen | 0 |
| Aantal schappen | 5 |
| Materiaal legbord | Spaanderplaat |
| Aantal open vakken | 0 |
| Materiaal front | Spaanderplaat |
| Kleur front | Wit |
| Kleur corpus | Wit |
| Uitvoering handgrepen | Overig |
| Aantal contactdozen | 0 |