Keuco Edition 11 handdoekhaak enkel verchroomd
SKU: 235461
Leveranciers-referentie: 11114010000
Keuco. Edition 11. Handdoekhaak enkel, verchroomd.
Handdoekhaak
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Materiaal | Messing |
| Profiel | platte staaf |
| Kleur | Chroom |
| Aantal armen | 1 |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Diepte | 47mm |
| Lengte | 15mm |
| Hoogte | 21mm |