Keuco Edition 11 toiletrolhouder open vorm verchroomd
SKU: 235466
Leveranciers-referentie: 11162010000
Keuco. Edition 11. Toiletpapierrolhouder open vorm, verchroomd.
Closetrolhouder
| Profiel | platte staaf |
| Materiaal | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Verchroomd |
| Kleur | Chroom |
| Met klep | Nee |
| Verborgen bevestiging | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Hoogte | 94mm |
| Diepte | 36mm |
| Lengte | 146mm |