Griffon Jitra 70 zelfklevende anti-corrosie band groen B 5 cm rol 10 m
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 382815
Leveranciers-referentie: 6311667
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 12 | Karton |
Griffon. Jitra 70. Zelfklevende, corrosiewerende band op basis van Petrolatum. Voor het beschermen van o.a. (ondergrondse) metalen leidingen, verbindingen, systemen en installaties. Zeer eenvoudig te verwerken, uitermate geschikt voor ongelijke oppervlakken en/of vormen. Gebruiken in combinatie met Griffon Jitranyl PVC Tape voor mechanische bescherming (EN 12068 A30). Rol van 10 m.
Kleefband/plakband
| Materiaal | Overig |
| Breedte | 50mm |
| Kleur | Groen |
| Transparant | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Lengte | 10m |
| Dubbelzijdig | Nee |
| UV-bestendig | Nee |
| Dikte | 1.2mm |
| Temperatuurbestendigheid | -30°C |
Technische fiches
| F382815n | Download |