FLEXIBEL V/CHAUFF. 500MM-1/2MF
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Nettoprijs | Aantal | Eenheid | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20002521 |
FLEXIBEL V/CHAUFF. 500MM-1/2MF
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002524 |
FLEXIBEL V/CHAUFF. 500MM-3/4MF
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002526 |
FLEXIBEL V/CHAUFF. 750MM-4/4MF
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002520 |
FLEXIBEL V/CHAUFF.1000MM-1/2MF
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002523 |
FLEXIBEL V/CHAUFF.1000MM-3/4MF
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002522 |
FLEXIBEL V/CHAUFF.750 MM-1/2MF
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002525 |
FLEXIBEL V/CHAUFF.750 MM-3/4MF
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: B06635
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stuk |
| 5 | Zakje |
FLEXIBEL V/CHAUFF. 500MM-1/2MF
SKU 20073548 is de opvolger van SKU 20002521Flexibele metalen aansluitslang
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Materiaal | Roestvrijstaal (RVS - inox) |
| Binnendiameter slang | 13mm |
| Aansluiting 1 | Buitendraad |
| Nominale diameter aansluiting 1 | 1/2" (15) |
| Aansluiting 2 | Binnendraad |
| Nominale diameter aansluiting 2 | 1/2" (15) |
| Geschikt voor drinkwater | Ja |
| Geschikt voor gekoeld water | Ja |
| Geschikt voor olie | Nee |
| Max. mediumtemperatuur (continu bedrijf) | 90°C |
| Maxi. druk | 12bar |
| Met omvlechting | Ja |
| Met afdichtingsmateriaal | Ja |
| Werkende lengte | 500mm |
| Lengte | 500mm |