Oliveira Zaffiro opbouwreservoir wit
SKU: 081091
Leveranciers-referentie: 60627
Kunststof jachtbak model Luxe binnenwerk + duwknop wit.
Opbouwspoelreservoir
| Materiaal spoelreservoir | Kunststof |
| Kleur | Wit |
| Wateraansluiting links | Ja |
| Wateraansluiting rechts | Nee |
| Wateraansluiting boven | Nee |
| Wateraansluiting onder | Nee |
| Wateraansluiting achter | Nee |
| Spoeling | Onderbreekbaar |
| Bediening | Drukktoets |
| Positie reservoir | Overig |
| Hoogte | 0mm |
| Breedte | 0mm |
| Diepte | 0mm |
Technische fiches
| F081091 | Download |