AQUAFL.19ECROU4/4XECROU4/4/800
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Nettoprijs | Aantal | Eenheid | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20002473 |
AQUAFL.13 MOER1/2XMOER1/2/300
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002508 |
AQUAFL.13 MOER4/4XMOER4/4 1000
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002485 |
AQUAFL.13MOER1/2XMOER1/2/L1000
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002479 |
AQUAFL.13MOER1/2XMOER1/2/L500
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002464 |
AQUAFL.13MOER1/2XMOER1/2/L800
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002493 |
AQUAFL.13MOER3/4XMOER3/4/L1000
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002506 |
AQUAFL.13MOER3/4XMOER3/4/L1200
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002490 |
AQUAFL.13MOER3/4XMOER3/4/L500
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002507 |
AQUAFL.19MOER4/4XMOER4/4/L800
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002494 |
GO by Van Marcke Aquaflex 13 moer 3/4xmoer 3/4 /300
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
| 20002492 |
GO by Van Marcke Aquaflex 13 moer 3/4xmoer 3/4 L800
|
Centrale voorraad:
|
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: B06082
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Pièce |
| 25 | Sachet |
Flexible-écrou 4/4" x écrou 4/4"-80cm-D19
Tuyau de raccordement flexible en métal
| Qualité du matériau | Autre |
| Matériau | Acier inoxydable |
| Diamètre intérieur du tuyau | 19mm |
| Raccordement 1 | Filetage intérieur |
| Diamètre nominal raccordement 1 | 1 pouce (25) |
| Raccordement 2 | Filetage intérieur |
| Diamètre nominal raccordement 2 | 1 pouce (25) |
| Adapté à l'eau potable | Oui |
| Adapté à l'eau refroidie | Oui |
| Adapté à l'huile | Non |
| Température moyenne maximale (fonctionnement continu) | 90°C |
| Pression max. | 12bar |
| Avec tresse | Oui |
| Avec matériau d'étanchéité | Oui |
| Durée de travail | 800mm |
| Longueur | 800mm |