Strada II lavabo à poser D45 cm avec trop-plein sans trou
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 010143
Leveranciers-referentie: T296101
Ideal Standard. Strada II. Lavabo à poser rond avec trop-plein et sans trou.
Lavabo
| Forme | Rond |
| Matériau | Céramique |
| Couleur | Blanc |
| Type de montage | Rehausse |
| Nombre de cuvettes | 1 |
| Trou de robinetterie | Sans |
| Avec débordement | Oui |
| Avec paroi arrière | Non |
| Profondeur | 450mm |
| Largeur/diamètre | 450mm |
| Hauteur | 130mm |
Technische fiches
| F010143n | Download |