Geberit Duofix Element für Mauerwerk für Hänge-WC 112 cm mit Sigma Einbauspülkasten 12 cm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
Leveranciers-referentie: 440.303.00.3
Artikel 20069668 is de vervanger van 20042459
Vorwand-/Einbauelement Wand-WC mit Spülkasten
| Geeignet für Leichtbauwand (Trockenbau) | Nein |
| Selbsttragende Konstruktion | Ja |
| Geeignet für Massivwand (Nassbau) | Ja |
| Höhenverstellbar | Nein |
| Geeignet für Installationswand (Systemwand) | Ja |
| Verstellbare Breite | Nein |
| Tiefenverstellbar | Nein |
| Toilettenhöhe verstellbar | Nein |
| Höhe |
1120mm 1120mm |
| Breite |
500mm 500mm |
| Tiefe |
140mm 180mm |
| Qualitätsklasse Spülkasten | Polyethylen (PE) |
| Material Spülkasten | Kunststoff |
| Anschluss Leitungswasser | Außengewinde |
| Abmessung Anschluss Leitungswasser | 1/2 Zoll |
| Position Leitungswasseranschluss | sonstige |
| Spoeling | Overig |
| Met vertraagd vulproces | Nee |
| Spoelwaterhoeveelheid instelbaar | Nee |
| Spoelwaterhoeveelheid |
2l 7l 5l |
| Uitwendige buisdiameter spoelbuis | 45mm |
| Met bedieningspaneel | Nee |
| Handbediening | Ja |
| Geschikt voor het doorspoelen van debietbeperking | Ja |
| Geschikt voor pneumatische bediening | Ja |
| Geschikt voor elektrische bediening | Ja |
| Geschikt voor radar bediening | Ja |
| Geschikt voor infrarood bediening | Ja |
| Geschikt voor frontbediening | Nee |
| Geschikt voor planchetbediening | Nee |
| Min. planchethoogte | 1120mm |
| Programmeerbaar met afstandsbediening | Nee |
| Met gebouwenbeheersysteem aansluiting | Nee |
| Met stopkraan | Ja |
| Met afvoerbocht | Ja |
| Uitwendige buisdiameter afvoer |
90mm 90mm |
| Met contactgeluidsisolatieset | Nee |
| Met spoelbocht | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal element | Ja |
| Met bevestigingsmateriaal closet | Nee |
| Vulstuk onder reservoir | Nee |
| Frame geschikt voor wc met sprong > 60cm | Nee |
| Met montagebeugel voor vloerbevestiging | Ja |
| Met montagebeugel voor lage muurbevestiging | Nee |
| Met montagebeugel voor hoge muurbevestiging | Nee |
| Voeding door batterij | Nee |
| Geschikt voor toiletten met een verkleind contactoppervlak | Nee |
| Met elektrische aansluiting | Ja |
| Hartafstand van toiletbevestiging | 18 cm en 23 cm |
| Geschikt voor douche-wc | Ja |
| Met ventilatoraansluiting | Nee |
| Aantal kraanwateraansluitingen | 1 |
| Draagvermogen> = 400 kg volgens EN 997 | Nee |
| Met anti-condensisolatie | Nee |
| Met frontpaneel | Nee |
| Met onderhoudsopening | Ja |