Duravit Starck 3 Pack cuvette suspendue
SKU: 058012
Leveranciers-referentie: 42000900A1
Duravit. Starck 3. Pack. Cuvette suspendue à fond creux EWL classe 1, blanc, 4,5L, 360x540 mm. Abattant, charnières inox, avec amortisseur de fermeture, amovible, blanc.
Closetcombinatie
| Type | Wand |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Glansgraad | Glanzend |
| Spoelvorm | Diep |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Verhoogd toilet | Ja |
| Plaats uitlaat | PK (Pijp kort) |
| Spoeling | Vast |
| Spoelwaterhoeveelheid | 4.5l |
| Wateraansluiting links | Nee |
| Wateraansluiting rechts | Nee |
| Wateraansluiting achter | Nee |
| Wateraansluiting onder | Nee |
| Breedte | 370mm |
| Diepte | 540mm |
| Hoogte | 405mm |