Van Marcke Origine London XL baignoire à encastrer duo 1900x900x480mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 119578
Van Marcke Origine. London XL. Baignoire à encastrer, duo, écoulement D52, 1900x900x480mm, 290L, avec jeu de pieds réglable (de 9cm à 15cm), blanc, acrylique.
Bad
| Uitvoering | Ligbad |
| Vorm | Rechthoekig |
| Hoekbad | Nee |
| Halfvrijstaand | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Vrijstaand | Nee |
| Lengte | 1900mm |
| Breedte | 900mm |
| Hoogte | 480mm |
| Diepte (inwendig tot overloop) | 480mm |
| Met poten | Ja |
| Kleur | Wit |
| Inhoud | 230l |
| Plaats afvoergat | Midden |
| Diameter afvoergat | 52mm |
| Met antislipuitrusting | Nee |