GO Van Marcke Volga wastafel 50 cm
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20069634 |
GO Van Marcke Volga wastafel 60 cm
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
|
| 20069633 |
GO Van Marcke Volga wastafel 50 cm
|
Stock central:
|
TEC Cloche d'Or:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
GO Van Marcke. Volga. Wastafel in wit porselein met voorgeboord kraangat centraal en overloop.
Wastafel
| VM kleur | wit |
| Vorm | Ovaal |
| Materiaal | Keramiek |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Hangend |
| Hartmaat boutgaten | 285mm |
| Glansgraad | Glanzend |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Aantal waskommen | 1 |
| Kraangat | Midden |
| Met overloop | Ja |
| Diepte | 410mm |
| Breedte/diameter | 500mm |
| Hoogte | 184mm |
Fiches techniques
| F20069633n | Télécharger |