Outlet
Van Marcke Don tablette avec 1lavabo marbre artificiel 700x500x15mm blanc
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20003091 |
Van Marcke Don tablette avec 1lavabo marbre artificiel 700x500x15mm blanc
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20003092 |
Van Marcke Don tablette avec 1lavabo marbre artificiel 900x500x15mm blanc
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 928345
Van Marcke Origine Don. Tablette résine 700x500x15, blanc.
SKU 20066784 is de opvolger van SKU 20003091Table de lavabo
| Modèle | Avec lavabo(s) intégré(s) |
| Forme | Rectangulaire |
| Adapté à un montage en angle | Non |
| Nombre d'emplacements | 1 |
| Nombre de lavabos/logements de lavabo | 1 |
| Nombre de trous de robinet | 1 |
| Partie amovible | Sans |
| Largeur | 700mm |
| Profondeur | 500mm |
| Épaisseur | 15mm |
| Avec paroi arrière | Non |
| Matériau du dessus | Plastique |
| Matériau lavabo(s) | Plastique |
| Couleur dessus | Blanc |
| Couleur lavabo(s) | Blanc |
| Avec porte-serviettes | Non |
Technische fiches
| F928345f | Download |