Strada II opbouwwastafel 50 x 40 cm zonder overloop zonder kraangat
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 010138
Leveranciers-referentie: T296701
Ideal Standard. Strada II. Opbouwwastafel zonder overloop en zonder kraangat.
Waschbecken
| Form | rechteckig |
| Werkstoff | Keramik |
| Farbe | weiß |
| Montageart | Aufsatz |
| Anzahl der Waschschüsseln | 1 |
| Armaturenloch | ohne |
| Mit Überlauf | Nein |
| Mit Rückwand | Nein |
| Tiefe | 400mm |
| Breite/Durchmesser | 500mm |
| Höhe | 130mm |
Technische fiches
| F010138f | Download |