Grohe Euphoria 260 Kopfbrause 3Strahlarten Brausearm 380mm 9,5l/min
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
SKU: 168949
Leveranciers-referentie: 26459000
Grohe. Euphoria 260. Kopfbrauseset 380 mm, 3 Strahlarten. Euphoria 260 Kopfbrause 3 Strahlarten: Rain, SmartRain, Jet. Brausearm Rainshower 380 mm. GROHE EcoJoy 9,5 l/min Durchflusskonstanthalter. GROHE DreamSpray perfektes Strahlbild. GROHE StarLight Oberfläche. SpeedClean Antikalk-System.
Douchekop
| Vorm | Rond |
| Basiskleur | Chroom |
| Debietklasse | Z |
| Max. aftapcapaciteit (bij 300 kPa) | 8.5l/min |
| Met douchearm | Ja |
| Lengte douchearm | 380mm |
| Verstelbare kop | Nee |
| Instelbare sproeihoek | Ja |
| Antikalksysteem | Ja |
| Instelbare sproeistraal | Ja |
| Aantal straalsoorten | 3 |
| Zijdouche | Nee |
| Aansluiting | Buitendraad |
| Met rozet | Nee |
| Maat draadaansluiting (inch) | 1/2 " |
| Diameter | 260mm |
| Voorsprong | 380mm |
| Breedte | 260mm |
| Hoogte | 131mm |
| Diepte | 380mm |