Dzignstone Solid Flat plaque de recouvrement pour receveur de douche 109 mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20015761 |
Dzignstone Solid Flat plaque de recouvrement pour receveur de douche 109 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Lomme:
|
|
|
|
| 20069606 |
Dzignstone Solid Flat plaque de recouvrement pour receveur de douche 109 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Lomme:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 122334
Leveranciers-referentie: DP.SF.TOP.P1.WHITE
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Pièce |
| 10 | Sachet |
Dzignstone. Solid Flat. Cover plate for shower plate. White, solid surface, diameter 109 mm.
Receveur de douche
| Forme | Rond |
| Matériau | Fonte minérale |
| Longueur | 109mm |
| Largeur | 109mm |
| Couleur | Blanc |
| Diamètre du trou d'évacuation | 109mm |
| Avec dispositif antidérapant | Non |