Van Marcke Collection Taurus douchebak 900 x 900 x 30 mm
Disponible
Dispo limité
Sur commande
| SKU | Nom | Prix brut | Quantité | Emballage | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20015740 |
Van Marcke Collection Taurus douchebak 1200 x 900 x 30 mm
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20015739 |
Van Marcke Collection Taurus douchebak 900 x 900 x 30 mm
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20015741 |
Van Marcke Collection Taurus receveur de douche 1400 x 900 x 30 mm
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20015742 |
Van Marcke Collection Taurus receveur de douche 1600 x 900 x 30 mm
|
Stock central:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Vous trouverez ci-dessous toutes les informations relatives à l'article sélectionné:
SKU: 122220
Van Marcke Collection. Taurus. Douchebak in mineraalcomposiet. Steenstructuur. Wit. Inclusief afdekplaatje in inox. Afvoer D90. Afvoer (SKU 130133 of 130134) apart bij te bestellen. Potenstel is optioneel (SKU 127000).
Douchebak
| Vorm | Vierkant (kwadratisch) |
| Materiaal | Mineraal gegoten |
| Lengte | 900mm |
| Breedte | 900mm |
| Hoogte | 30mm |
| Met poten | Nee |
| Kleur | Wit |
| Diameter afvoergat | 90mm |
| Met douchebakpanelen | Nee |
| Met antislipuitrusting | Nee |