Van Marcke Eris receveur de douche rectangulaire 1000 x 900 x 35 mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20006146 |
Van Marcke Eris douchebak rechthoekig 1400 x 900 x 35 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20006147 |
Van Marcke Eris douchebak rechthoekig 1600 x 900 x 35 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20006148 |
Van Marcke Eris douchebak rechthoekig 1800 x 900 x 35 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20006142 |
Van Marcke Eris receveur de douche rectangulaire 1000 x 900 x 35 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
|
| 20006144 |
Van Marcke Eris receveur de douche rectangulaire 1200 x 900 x 35 mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Delémont:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 122273
Van Marcke. Eris. Receveur de douche autoportant en acrylique avec rebord. Blanc brillant. Vidange D90 (à commander séparément). Pieds en option (sku 122282).
SKU 20074991 is de opvolger van SKU 20006142Receveur de douche
| Forme | Rectangulaire |
| Modèle angulaire | Non |
| Indépendant | Non |
| Matériau | Plastique |
| Qualité du matériau | Acrylique |
| Rayon | 4.4mm |
| Longueur | 1000mm |
| Largeur | 900mm |
| Hauteur | 35mm |
| Profondeur intérieure | 35mm |
| Avec jambes | Non |
| Couleur | Blanc |
| Degré de brillance | Brillant |
| Diamètre du trou d'évacuation | 90mm |
| Avec plaques de receveur de douche | Non |
| Avec dispositif antidérapant | Non |