GO Van Marcke Moselle PACK Wand-WC soft-close
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
WC-Kombination
| Typ | Wand |
| Farbe | weiß |
| Werkstoff | Keramik |
| Glanzgrad | glänzend |
| Mit Befestigungsmaterial | Ja |
| Erhöhte Toilette | Nein |
| Spülrandlos | Ja |
| Spülung | zwei Mengen |
| Mittenabstand Wandbefestigung | 180 |
| Avec siège WC | Oui |
| Type de siège | Doux |
| Siège avec Quick-Release | Oui |
| Largeur | 360mm |
| Profondeur | 520mm |
| Hauteur | 340mm |
| VM couleur | Weiss |
Technische fiches
| F20072168n | Download |