Tece TeceLux bedieningsplaat Sen-Touch wit
SKU: 087275
Leveranciers-referentie: 9650002
Tece. TeceLux. Bedieningsglasplaat met optische bediening. Sen-Touch elektronisch. Wit glas.
Bedieningsplaat spoelsysteem mechanisch
| Materiaal | Glas |
| Basiskleur | Wit |
| Type bekrachtiging | Elektronisch |
| Bediening | Tweeknops |
| Geschikt voor frontbediening | Ja |
| Lengte | 555mm |
| Breedte | 430mm |
| Hoogte | 16mm |