Outlet
Zucchetti Pan Waschtischmischer erhöht ohne Entleerung Chrom
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20016841 |
Zucchetti Pan Waschtischmischer erhöht ohne Entleerung Chrom
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20053509 |
Zucchetti Pan ééngreepswastafelmengkraan met verlengstuk Mat zwart effen
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 182011
Leveranciers-referentie: ZP6219
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stück |
| 4 | Karton |
Zucchetti. Pan. Einhebel-Waschtischbatterie erhöht ohne Ablaufgarnitur, chrom.
Waschtischmischarmatur
| Art des Griffs | eingriffig |
| Ausführung der Temperaturregelung | manuelle Bedienung |
| Oberflächenbehandlung | poliert |
| Montage | Platte/Armaturenloch |
| Grundfarbe | Chrom |
| Akzentfarbe | Chrom |
| Anzahl der Armaturenlöcher | 1-löchig |
| Ausführung Auslauf | fest unten |
| Anschlussmaß Zufuhr | 3/8 Zoll (10) |
| Mundstück Wasserhahn | Strahlregler |
| Mit Temperaturbegrenzung | Nein |
| Aufbauhöhe gesamt | 333mm |
| Aufbauhöhe Unterkante Hahnauslass | 240mm |
| Vorsprung Auslauf | 195mm |
Technische fiches
| F182011n | Download |