Dinak Pellets Black 020 gerades Element D80 1m schwarz Edelstahl 316L 0,4mm
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20024115 |
Dinak Pellets Black 020 gerades Element D100 1m schwarz Edelstahl 316L 0,4mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20024114 |
Dinak Pellets Black 020 gerades Element D80 1m schwarz Edelstahl 316L 0,4mm
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 524200
Leveranciers-referentie: 039F08020SWJNA
Beschikbare verpakkingen
Om uw opslag te vergemakkelijken, bieden wij de mogelijkheid om een andere verpakking te ontvangen.
In 95% van de gevallen zal deze verpakking gerespecteerd worden.
Echter, incidentele logistieke beperkingen kunnen aanpassingen vereisen.
| Aantal | Eenheid |
|---|---|
| 1 | Stück |
| 4 | Karton |
Dinak. Pellets 020. Recht Element D80. Länge = 1 Meter. Schwarz Edelstahl 316L. 0,4 mm.
Einwandige Abgasleitung
| Werkstoff | rostfreier Stahl |
| Werkstoffgüte | Edelstahl 316 L (1.4404) |
| Positiv (Überdruck) | Nein |
| Nass (kondensierend) | Nein |
| Negativ (Unterdruck) | Nein |
| Oberflächenbehandlung | sonstige |
| Oberflächenschutz | von außen beschichtet |
| Außendurchmesser | 80mm |
| Trocken (nicht kondensierend) | Nein |
| Wandstärke | 0.4mm |
| Produktionsart | nahtlos verschweißt (Stoß) |
| Nur geeignet für die Luftzufuhr | Nein |
| Länge | 990mm |
| Arbeitslänge | 940mm |
| Farbe | schwarz |