Dinak DW043 Bogen 87° D80 inox 316L/304 0,4mm Isolierung 3cm Gelenk
Beschikbaar
Beperkte beschikbaarheid
Levering berekend in winkelwagen
| SKU | Naam | Brutoprijs | Aantal | Eenheid | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20023985 |
Dinak DW 043 bocht 87° D100 RVS 316L/304 0,4mm 3cm isolatie met dichting
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20023986 |
Dinak DW 043 bocht 87° D130 RVS 316L/304 0,4mm 3cm isolatie
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20023987 |
Dinak DW 043 bocht 87° D150 RVS 316L/304 0,4mm 3cm isolatie
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20023988 |
Dinak DW 043 bocht 87° D180 RVS 316L/304 0,4mm 3cm isolatie
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20023989 |
Dinak DW 043 bocht 87° D200 RVS 316L/304 0,4mm 3cm isolatie
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
|
| 20023984 |
Dinak DW 043 bocht 87° D80 RVS 316L/304 0,4mm 3cm isolatie met dichting
|
Centrale voorraad:
|
TEC Brussel:
|
|
|
Hieronder kan u alle informatie vinden over het geselecteerde artikel:
SKU: 523600
Leveranciers-referentie: 030108043DWJ
Dinak DW043 Bogen 87° D80 inox 316L/304 0,4/0,4mm. Isolierung von 3 cm. Mit Dichtung.
Doppelwandiges Abgasformstück, 2 Anschlüsse
| Material Innenrohr | rostfreier Stahl |
| Material Außenrohr | rostfreier Stahl |
| Qualitätsklasse Innenrohr | Edelstahl 316 L (1.4404) |
| Form | Bogen |
| Max. Mediumtemperatur (Dauerbetrieb) | 600°C |
| Positiv (Überdruck) | Nein |
| Nass (kondensierend) | Nein |
| Negativ (Unterdruck) | Nein |
| Trocken (nicht kondensierend) | Nein |
| Oberflächenschutz Innenrohr | sonstige |
| Oberflächenschutz Außenrohr | sonstige |
| Oberflächenbehandlung | poliert |
| Außendurchmesser Anschluss 1 | 80mm |
| Innendurchmesser Anschluss 2 | 80mm |
| Winkel des Bogens | 87° |
| Bogenausführung | Segmentbocht |
| Isolatiedikte | 30mm |
| Productiewijze binnenbuis | met langsnaadlas |
| Productiewijze buitenbuis | met langsnaadlas |
| Wanddikte binnenbuis | 0.4mm |
| Wanddikte buitenbuis | 0.4mm |
| Verbinding binnenbuis-binnenbuis | Mof met afdichting |
| Verbinding buitenbuis met lipring | Nee |
| Verbinding buitenbuis met klemband | Nee |
| Lengte aansluiting 1 | 40mm |
| Lengte aansluiting 2 | 40mm |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 40mm |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 40mm |
Technische fiches
| F523600n | Download |